O mnie

Jestem psychologiem (Uniwersytet Jagielloński) i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji (AMIE). Studiowałam też na University of Sussex (Wielka Brytania), gdzie  zdobywałam wiedzę  w  zakresie  interwencji opartych na dowodach naukowych (EBP). Odbyłam  kilka  staży  klinicznych  w  Polsce i w Wielkiej Brytanii. 

Jestem miłośniczką podejść tzw. „trzeciej fali” . W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii akceptacji i zaangażowania ACT i terapii opartej na współczuciu CFT. Pracuję również w podejściu dialektyczno-behawioralnym DBT, wskazanym dla osób z zaburzeniami osobowości. Sposób pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta. Pracuję z dorosłymi i starszymi nastolatkami. 

Wychodzę z założenia, że wszyscy chcemy zmieniać swoje życie na lepsze i choć staramy się działać najlepiej jak potrafimy, to czasem potrzebujemy w tym wsparcia. Jestem otwartą, empatyczną i wrażliwą osobą. Staram się widzieć w moich klientach więcej niż oni sami są w stanie w sobie na dany moment zobaczyć, wspierać ich i wzmacniać ich starania. Charakteryzuje mnie duża ciekawość ludzi i świata, co pomaga mi w pracy – razem z klientem chcę zrozumieć jego mechanizmy, eksplorować i odkrywać różne sposoby radzenia sobie.

Swoją pracę bardzo lubię, dlatego dbam o jej jakość. Poddaję ją więc regularnej superwizji oraz chętnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Association for Contextual Behavioral Science.